Komento
0 Komente
 
Kėshilltari i dyshimtė i Kadri Veselit Nė njė hulumtim dyjavor emisioni “Drejtėsia nė Kosovė” ka siguruar prova tė cilat dėshmojnė se Emir Azemi, njėri nga kėshilltarėt e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės Kadri Veselit ėshtė i akuzuar pėr shitje tė narkotikėve. Share
 
Më të fundit
  • 26 Qershor 2015 20:20h

   Kėshilltari i dyshimtė i Kadri Veselit

   Nė njė hulumtim dyjavor emisioni “Drejtėsia nė Kosovė” ka siguruar prova tė cilat dėshmojnė se Emir Azemi,...

  • 19 Qershor 2015 21:12h

   “Plaēka” nga noterėt

   “Drejtėsia nė Kosovė” sonte ju sjell hulumtimin ekskluziv i cili sjell fakte se noterėt me qėllim tė pėrfitimeve...

  • 05 Qershor 2015 20:09h

   “Falja” e Milionėve nė ATK

   “Drejtėsia nė Kosovė” sjell intervistėn ekskluzive me Fidan Maliqin, eprorin e krimeve ekonomike nė Policinė e...

  • 29 Maj 2015 20:30h

   Gjykimi i ‘Grupit Drenica’

   “Drejtėsia nė Kosovė” prokurorėt e EULEX-it flasin pėr detajet e hetimit dhe gjykimit tė “Grupit Drenica”.

  • 22 Maj 2015 21:34h

   Gjykatėsve u zvogėlohen pagat

   ”Drejtėsia nė Kosovė” do tė kuptoni se cila ėshtė arsyeja qė Ministria e Administratės Publike po tenton...

  • 15 Maj 2015 19:20h

   FILTRIMI I DYSHIMTĖ I LIGJEVE

   Drejtėsia nė Kosovė sjell detaje rreth parregullsive gjatė hartimit tė ligjeve pėr Kėshillin Gjyqėsor dhe atė...